Buradasınız: Ana sayfa - Tüm Modeller - 2014 Kadın saç modelleri

2014 Kadın saç modelleri

2014 Kadın saç modelleri hiç olmadığı kadar sıra dışı ve hoş tasarımlarla herkesin tarzını yakalayabileceği tasarımlarla karşınızda.

Kadın saç modelleri söz konusu olduğunda farklı renk ve modeller hep arar ve uygular olmuştur. Saçınızı değiştirmeye hayatınızın değişmesi ile karar vermiş olabilirsiniz. Ama bu kararı iyi düşünerek profesyonel birinden yardım alarak yaparsanız üzülmezsiniz.

2014 Kadın saç modelleri arasında seçim yaparken ten rengi ve yüz şekli belirleyici olmalı, renk seçimi de yüzünüzü soluk değil aydınlık göstermeli, doğallıktan uzaklaşmamalıdır. Renklerde ise kızıl ve bakır renkleri, doğal sarılar ve doğallık timsali kahve tonları bu yılın tercihleri olacak.

Yüz şekline göre saç modeli seçim çok önemli olmakla birlikte yüzünüze uymayan saç kesim modeli, güzel bir yüzü çirkin gösterebilir. Yuvarlak bir yüzünüz varsa yüzünüzü inceltmek için öne kesilmiş, tutamlı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Kare bir yüzünüz varsa kahküllü, dalgalı ve katlı modeller size uygun. Üçgen bir yüzünüz varsa alnı geniş olanlar, alın kısmını daraltacak modelleri tercih etmeliler. Oval yüzlü kişiler, her türlü saç modelini seçebilirler. Kemerli bir burnunuza kahküllü modeller kesilmeli,çene geniş ise yüze düşen saç modelleri tercih edilmeli. Gıdılı iseniz bombeli topuzlar ensede tercih edilmeli.

2014 Kadın saç trendleri arasında doğallık ön planda. Kısa saç ve asimetrik saç modelleri de tercihler arasında. Atkuyrukları, kahküller, kısasaçlar, bukleler ve iri dalgalar,ıslak görünümlü saç modelleri tercihiniz olabilir. Bu yıl saç örgüleri de büyümek istemeyen kızların tercihi olacak. Dağınık ve günlük topuzlar, ensede at kuyrukları kısacası doğallık

2014 trend kadın saç modelleri arasında öne çıkacaktır. Birçok ünlü de gazeteden ve televizyondan insanların saç modeli seçiminde önemli rol oynuyor. Mesela Gülben Ergen kısa saçları ve saç renk, kesimleriyle ön plandalar. Saç model ve kesimi, kadınların en önemli aksesuarı. Saç kesimi kadar bakımı ve özeni saça göstermek gerekir.

Evde yapılacak saç maskeleri uygulayabilir şekil verirken saçlarınıza seramik yüzeyli ürünleri tercih edebilir ve fazla soğuk ve sıcaktan saçlarınızı koruyabilirsiniz. Şekil verirken, ısıdan etkilenmeyen malzemeleri saça uygulayarak saçların zarar görmesini en aza indirebilirsiniz.

2014 kut sac modelleri 2014 Kadın saç modelleri

2014 bukle sac modelleri 2014 Kadın saç modelleri 2014 kadin sac modelleri 2014 Kadın saç modelleri 2014 kahkul sac modelleri 2014 Kadın saç modelleri 2014 orgu sac modelleri 2014 Kadın saç modelleri asimetrik sac modeli 2014 Kadın saç modelleri bukle sac modelleri 2014 2014 Kadın saç modelleri iri dalgali sac modelleri 2014 Kadın saç modelleri kadin sac modelleri 2014 2014 Kadın saç modelleri kut bob sac 2014 Kadın saç modelleri yandan orgulu sac 2014 Kadın saç modelleri

Incoming search terms:

  • kadn sa modelleri
  • saç modelleri 2014 kadın
  • 2014 kadın saç modelleri

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın