Buradasınız: Ana sayfa - Topuz Saç Modelleri - 2014 Saç modası

2014 Saç modası

2014 Saç modası tasarımcıların kadınlar için hazırladığı tüm yeniliklerle karşımıza çıkmakla birlikte yeni yılda yeni görünüme kazanmak isteyen bayanlara onlarca alternatif sunulmuş bulunmaktadır.

Moda saç modelleri kıyafetlerde, ayakkabılarda, çantalarda ve makyajda bayanların aradıkları farklı havayı kendilerine sunacaktır. Bugüne kadar bir tarzı benimseyen bayanlar o tarzı bütünüyle kabullenip yansıtmak isterler ve bunu bilen modacılarda tepeden tırnağa size bu özgürlüğü hemen her alanda yaratmayı başarmışlardır. Bu sezon podyumlarda, sokaklarda ve şık davetlerde göreceğiniz saç modelleri uzunundan kısasına bir çok çeşidi önünüze seriyor. Kendinize yakıştırdığınız ve yüz şeklinize yakışacak modelleri tercih etmeniz konusunda uyarılarda bulunan saç tasarımcıları en güzel duracak saçları kendinizin belirlemesi geektiğini ifade etmektedirler.

2014 Saç modelleri kısa, uzun hatta toplu modellerde bile hayli hacimli ve kabarık olarak kullanılacaktır. Kısaca saçlarınızı olduğundan daha gür göstermek oldukça moda olacaktır. Diğer saçlar ise retro tarzını en iyi yansıtacağınız tasarımlar arasında görülecek ve burgulu, dalgalı saçlar her bayana yakışacak ayrıntılarla hanımların güzel görünmelerini sağlayacaktır. Bayanların tercihlerinde burgu ve dalgalar oldukçada doğal hava kazanmaları çok kolay olacaktır. Bu yıl doğallığı yaşayacağız her alanda tezatlar yaşansa da ihtişamın yanında sadelik ön planda olacaktır. Sezonun naturalizm akımı saçlar içinde geçerli olup bu elbette doğal dalgalarla kendini gösterecektir. 2014 Saç modellerinde saçların önünde değil arkaya doğru taranmış modelleri tercih edeceksiniz. Bu modayı takip etmeniz için ister kabartarak ister ıslak görünüm vererek saçlarınızı iddialı bir forma sokmanız çok kolay olacaktır. Bu yılın bir diğer dikkat çeken modeli olan balerinlerin kullandığı topuzlar oldukça ön planda olacaktır.

Uzun saçlarda moda modeller kadınların her zaman doğal görünmelerini sağlayan düz tasarımlarla karşımıza çıkacaktır. Bu trend uzun yıllardan beri modasını yitirmezken kısa düz saçlar bu yılda hız kesmeden yoluna devam edecektir. Ensede geriye doğru toplanmış at kuyrukları bu kış oldukça feminen ve maskülen hava yakalamanızı mümkün kılarken bir arada yansıtacağınız modeller sizin her zaman arzuladığınız görünümü kazanmanızı sağlayacaktır.

2014 Saç kesim modelleri arasında ise dikkat çeken tasarımlar arasında katların çok yapıldığı uzunlu kısalı modeller yer alacaktır. Bu kış soğuk ama yapacak bir şey yok diyerek moda için saçlarınıza oldukça göz tırmalayan ve seksi bir tarz yakalamanızı sağlayan ıslak modeli de tercih edeceksiniz. Punk modasının inanılmaz renkleri ve kesimleri bu yıla damgasını vuran modellerden biri olurken neon renkler, aykırı kesimler ve modellerle bu akım hızla yayılacaktır. Saçlarda kahküller bu sezon dikkatleri üzerinde toplamayı başarırken geçen sezon bayanların severek kullandıkları uzun modelleri tasarlayan saç uzmanları bu kahkülleri bir de yandan ayırınca trend kendini tamamlamış olarak sizlere sunulacaktır.

2014 Kısa saç modelleri maskülen tarzınızı en iyi yansıtacağınız ve kendinize daha erkeksi bir hava katabileceğiniz bir seçenek olacaktır. Örgü modeller bu yılda hit olurken bu saçların detayları arasında farklı tasarımlar sizi de etkisi altına alacaktır.

2014 topuz sac modelleri 2014 Saç modası

2014 Saç modası görsellerini detaylı incelemek için resimlere bakabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • 2014 SAÇ MODASI
  • 2014 saç modelleri
  • saç düzümleri 2014

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın