Buradasınız: Ana sayfa - Uzun Saç Modelleri - Uzun saç model tavsiyeleri

Uzun saç model tavsiyeleri

Uzun saç modelleri kimi zaman size sıkıcı gelse de hiç modası geçmeyen tek saç modeli olarak her daim modasını sürdürmeyi başaran yegane tasarım olmuştur.

uzun sac model tavsiyeleri Uzun saç model tavsiyeleri

Kadın uzun saç modelleri bu yılda oldukça trend bir çok saç tarzının kolayca uygulandığı ve bayanların dişiliklerini en iyi şekilde gösterdikleri bir alternatif olacaktır. Bu saçlar 2014’ün bir çok tarzını, rengini yansıtabileceğiniz modelleri yaşamanızı mümkün kılacaktır. Uzun saçlarda yapacağınız modeller sınırlı gibi gelse de alternatifiniz çok fazla olabilir. Topuz ve at kuyruğu gibi klişelerinden sıkıldıysanız sizlere uzun saçlarınızla farklı modellere nasıl kavuşabilirsinizin tüyolarını vermek istiyoruz.

kalin telli uzun sac modelleri Uzun saç model tavsiyeleri

Uzun saç model tavsiyeleri ilk olarak kalın telli saçlar uzun modellerde oldukça hacimli duran saç cinslerinden biridir. Bu durumdan muzdaripseniz tavsiyemiz nemli olan saçınıza tülermeden hacim kazandıracak olan hacim verici losyonu bir miktar uygulayarak başlamak sizin için iyi olacaktır. Daha sonrasında büyük yuvarlak bir fırça yardımıyla ile iri bukleler verebilir bu görüntüyü sabitlemek istediğinizde ise bir miktar aman fazla olmasın sonra doğallıktan uzaklaşmadan az miktarda saç spreyi kullanabilirsiniz.

neon uzun sac modelleri Uzun saç model tavsiyeleri

Uzun saçlara boya tavsiyesi isterseniz bir çok boya deneyimi sağlayacağınız tarzda bir saç şeklidir. Bu yılın ilginç boyalarını kullanarak farklı neon renklerin renklendireceği saç modellerine sahip olabilirsiniz. Uzun saçlarınızı düz veya iri dalgalarla hareketlendirdikten sonra renkli ve eğlenceli saç modellerine sahip olabilirsiniz. Bu yıl saçlarda dalgalar oldukça moda olduğundan iri dalga ve romantik doğal dalgalar oldukça trend olarak seçimlerinizde yer alabilir. Uzun saçlarınıza bu doğal dalgalardan tercih ederek saçınızın rengi ne olursa olsun açık yada koyu bu dalgalar oldukça çekicilik katacaktır unutmayın.

orgu bukleler Uzun saç model tavsiyeleri

Uzun dalgalı saç modeli için büyük fırça yada büyük saç maşaları kullanabilirsiniz. Dedik ya dalgalar ama her türlü bu yıl uzun saçlarınızı önce örüyor sonra açıyoruz. Bu yöntemle doğal örgüden sonra açılmış dalgalar trendlerden biri olarak tercih edildiğinde oldukça hacimli ve doğal saçlarınız olacaktır. Doğal dalgalı saçlara sahip olmak için sadece örgülerinizin eşit büyüklükte ve toklukta olmasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Hepsi aynı tarzda olsun istiyorsanız saçınızın kalınlığına bağlı olarak örgü sayısını artırabilir ve inanılmaz farklı saçlara sahip olabilirsiniz.

iri bukle uzun sac Uzun saç model tavsiyeleri

Doğal dalgalı uzun saç modelleri bu kadar trendken doğal kıvırcık saçlara sahip olan bayanlar içinde alternatifler sunmadan geçemedik. Doğal kıvırcık saçlar için saç köklerine yakın hacim vermek için saçlarınız nemli iken hacim veren spreyler kullanarak saçlarınızı ayırabilir daha iri bukleler elde edebilirsiniz. Saç modelleri tarih öncesine dayanan modellere de bu yıl ev sahipliği yaparken bu yıl kül kedisi moda olacaktır. Uzun saç modellerini tercih eden bayanlar için bulunmaz fırsat olurken temiz ve kuru saçlara uygulayacağınız büyük fırça ve maşa yardımıyla büyük dikey bukleler elde edebilirsiniz. Saçlarınızda buklelere doğallık vermek için el yardımıyla açarak kabarık bir saç modeli elde edeceksiniz daha sonrasında saçlarınızı bir tarafa yani kulak üzerine salıp diğer tarafı toka yöntemiyle sabitleyerek bu kül kedisi saça sahip olabilirsiniz.

kulkedisi sac modeli Uzun saç model tavsiyeleri

Külkedisi saç modeli de sizin tarzınızı yansıtmadıysa bir diğer uzun saçlarınızda uygulayacağınız modeli ise ince maşa yada ince saç fırçalarıyla dikine vereceğiniz bukleleri parmak yardımı ile açarak olan saçınızın iki katı hacminde saçlara kavuşmanızı sağlayacak saç modelini deneyebilirsiniz. Özellikle 2014 yaz sezonunda oldukça fazla moda olacağa benzeyen bu model renkli boyalarla dağınık buklelere hava vermeniz oldukça şık bir model yaratmanızı sağlayacaktır.

vintage uzun sac modeli Uzun saç model tavsiyeleri

Vintage uzun saç modeli yani eski kıvrımlı buklelerse bence uzun saçlara en çok gizem katan modellerden biri olacaktır. Hem gizemli hem asil bir görüntü verebileceğiniz bu modeli şık davetlerde tercih edebilirsiniz. Bukleler yumuşak kabarık ve parlak bir görüntü vermesiyle dikkatleri çekerken kıvrım veren makine yardımıyla kuru saça uygulayacağınız bu işlemi sabitleştirici saç ürünleri ve parlaklık veren spreylerle tamamlayabilirsiniz. Moda değişimlere açık olsa da bayanlar için saç hep önemli unsurlardan biri olmuştur. Kısa saçlar bu yılın modası olsa da uzun saçlar her zaman daha fazla tasarıma açık olması sebebiyle tercihlerin ilk sırasında yer alacaktır.

kahkullu bukle uzun sac modelleri Uzun saç model tavsiyeleridaginik dogal uzun sacmodeli Uzun saç model tavsiyelerikivircik uzun sac modelleri Uzun saç model tavsiyeleri

Incoming search terms:

  • eski saç modelleri saç modelleri
  • eski zaman sac Modelleri
  • acik kivircik yandan sac modelleri

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın