Buradasınız: Ana sayfa - Tüm Modeller - Uzun Saç Modelleri 2013

Uzun Saç Modelleri 2013

Her gün farklı bir kıyafet ile farklı bir tarzı yansıtıyorsunuz. Dolayısı ile bu kıyafetlere uygun uzun saç modelleri bulmak kolay olmasa gerek. Ancak uzun saçlılar kısa saçlılardan çok daha fazla alternatif modele sahiptir.  

Asimetrik katlı kesimler, kâküllü modeller, örgü çeşitleri ile örülmüş saçlar, topuzlar, atkuyruğu ve daha bir sürü çeşit seçenek ile sıkılmadan kullanabileceğiniz uzun saçlarınız var. Kadınsal içgüdülerden mi bilinmez ama bütün bayanlar uzun, sağlıklı, güzel saçlara sahip olmak isterler. Onların mutluluk sebebidir sağlıklı saçları, ancak bakımı da bir o kadar zordur. Sürekli şekil verdiğiniz saçlarınız zamanla ve mevsimsel geçişlerde yıpranır ve kremlerle ve maskelerle beslenmek ister.  

Genç yaşlı demeden tüm bayanlar mezuniyet olsun, düğün olsun, balo olsun hep saçlarının uzun olmasını isterler. Onları daha gösterişli ve daha güzel kılan şey parlak gür saçlarıdır. Romantik bir yemekte kırmızı rujunuzu çekici kılan şey hafif dalgalı, ten renginizle ve gözleriniz ile uyumlu, doğal görünümdeki uçuşan uzun saç modelinizdir. 

00 Uzun Saç Modelleri 2013

 

İşte Modeller

Incoming search terms:

  • sarı saç
  • bele kadar uzun saclar
  • 201sac modelli uzun sac

Etiketler:, , ,


Yorum yapın